ZADZWOŃ
Zadzwoń
tel.(32) 353 59 45, 508 495 518
poniedziałek-piątek 8:00-18:00
GWARANCJA
Gwarancja
Wszystkie nasze naprawy objęte są 12 miesięczną gwarancją.
ODDZIAŁ
Oddział
Nowy oddział w Żorach
ul. Jana Pawła II/ lokal nr. 6
tel.: 733 105 833

 


Naprawa turbosprężarek Katowice

 

naprawa turbosprężarek Katowice

Turbosprężarka jest elementem, który w założeniu ma służyć tak samo długo, jak sama jednostka napędowa. Niestety, w wyniku zaniedbań i błędów eksploatacyjnych, naprawa turbosprężarek Katowice jest nieunikniona w zdecydowanej większości samochodów z rynku wtórnego. Fachowo przeprowadzona regeneracja daje pewność, że element ten odzyska swoją fabryczną sprawność, a przy zachowaniu zasad prawidłowej eksploatacji, posłuży przez długie lata.

 

TURBOSPRĘŻARKI NIE MAJĄ PRZED NAMI TAJEMNIC

 

Specjalnością naszej firmy jest regeneracja turbosprężarek wszystkich typów, do samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Nasz wykwalifikowany zespół doświadczonych specjalistów pracuje na sprzęcie niemieckiej marki Schenk, będącej światowym liderem w tej dziedzinie. Nabywane przez lata doświadczenie sprawia, że turbosprężarki nie kryją przed nami żadnych tajemnic, a dzięki profesjonalnemu podejściu, jesteśmy w stanie rozwiązać każdy, nawet najbardziej skomplikowany problem. Naprawa turbosprężarek Katowice, prowadzona przez nasz zakład, odbywa się wyłącznie z zastosowaniem markowych części najwyższej jakości, zatem każdy Klient może mieć pewność, że wykonana usługa pozwoli na bezawaryjną pracę przez długie lata i setki tysięcy przejechanych kilometrów - dajemu Ci na to pisemną gwarancję.

 

JAK POZNAĆ, ŻE TO JUŻ CZAS NA REGENERACJĘ?

 

Uszkodzona turbosprężarka daje szereg charakterystycznych objawów. Pierwszym z nich jest spadek osiągów jednostki napędowej, który będzie najbardziej odczuwalny w zakresie obrotowym, w którym sprężarka osiąga swoją pełną wydajność.

 

Kolejny objaw to charakterystyczna barwa spalin. Niebieski dym oznacza, że do turbosprężarki dostają się nadmierne ilości oleju silnikowego, który ulega spalaniu wraz z mieszanką paliwowo-powietrzną. Z kolei czarny dym świadczy o nieprawidłowym składzie mieszanki, spowodowanym zbyt małymi ilościami powietrza, dostarczanego przez turbosprężarkę - silnik nie jest w stanie spalić całego paliwa, które jest wtryskiwane do cylindrów.

 

Szczególną czujność właścicieli samochodów z silnikiem doładowanym, powinny wzbudzić wszelkie ubytki oleju. O ile objaw ten wcale nie musi świadczyć o problemach z turbosprężarką, to najczęściej okazuje się, że jest z nimi bezpośrednio związany.

 

Uszkodzeniu turbosprężarki często towarzyszy jej głośna praca. Taki objaw świadczy o tym, że interwencja specjalisty jest już nieunikniona.

 

Należy zdać sobie sprawę z tego, że wszelkie niedomagania turbosprężarki nie powinny być ignorowane. Jazda z uszkodzoną turbiną może doprowadzić do znacznie poważniejszych uszkodzeń silnika, co będzie wiązało się z koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów.

naprawa turbosprężarek Katowice, Śląsk. Turbiny.

 

JAK TO ROBIMY?

 

Prowadzona przez nasz serwis naprawa turbosprężarek Katowice, odbywa się w specjalnie przystosowanych do tego celu warunkach. Regenerowany element podlega niezwykle szczegółowej i drobiazgowej diagnostyce, następnie poddawany jest czyszczeniu w specjalistycznych urządzeniach. Kolejny etap obejmuje wymianę wszystkich uszkodzonych części i wyważanie koła kompresji oraz wałka wolnoobrotowego. Na wykonaną usługę udzielamy pisemnej gwarancji.

 

Serdecznie zapraszamy!

regeneracja turbosprężarek śląsk,turbosprężarki regeneracja śląsk,turbo sprężarki katowice regeneracja turbin,naprawa turbosprężarek katowice,regeneracja turbiny śląsk regeneracja turbosprężarek śląsk,turbosprężarki regeneracja śląsk,regeneracja turbiny śląsk regeneracja turbin śląsk,regeneracja turbosprężarek katowice,naprawa turbosprężarek katowice turbosprężarki regeneracja śląsk,turbosprężarki katowice,regeneracja sprężarek
© 2016-2020 TurboSerwis