ZADZWOŃ
Zadzwoń
tel.(32) 353 59 45, 508 495 518
poniedziałek-piątek 8:00-18:00
GWARANCJA
Gwarancja
Wszystkie nasze naprawy objęte są 12 miesięczną gwarancją.
ODDZIAŁ
Oddział
Nowy oddział w Żorach
ul. Jana Pawła II/ lokal nr. 6
tel.: 733 105 833

Regeneracja turbin - wybierz turboserwis.com.pl

Czym jest turboserwis.com.pl ? Jesteśmy specjalistycznym serwisem, który na rynku motoryzacyjnym funkcjonuje od 2002 roku.

 

Od samego początku istnienia firmy świadczymy z efektownymi wynikami i zaangażowaniem usługi z zakresu:


 • regeneracja turbin

 • regeneracja turbosprężarek

 • oraz

  sprzedaż nowych turbosprężarek


regeneracja turbin

W ciągu minionych lat Nasza firma nabyła bardzo wiele doświadczenia, które pozwala śmiało powiedzieć, że chyba już nas nic nie zaskoczy. Regeneracja turbin to nasz chleb powszedni. Niejednokrotne uznania od autoryzowanych serwisów najlepszych marek jest dla Nas ogromnym wyróżnieniem wśród konkurencji. Świadczymy usługi nie tylko w Naszym kraju, ale też za granicą.


Nasz serwis gwarantuje Państwu wykonanie usług, takich jak regeneracja turbin, przez pracowników o najwyższych kwalifikacjach z zastosowaniem ORYGINALNYCH części zamiennych, specjalistycznych urządzeń i narzędzi, w tym elektronicznych wyważarek dynamicznych i myjek ultradźwiękowych oraz realizację zleceń wraz z doradztwem technicznym. Producentem części zamiennych, które wykorzystujemy jest renomowana firma Mellet.


Pracujemy na najlepszych maszynach, a sprzęt podstawowy jest produkcji firmy Schenk. Wyważarka, z której korzystamy to CAB 700 TB Comfort. Turboserwis posiada także doważarkę 110MBRS także firmy Schenk - co świadczy o atucie firmy. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, regeneracja turbin odbywa się w warunkach najlepszych z możliwych. Do czego potrzebna Nam doważarka? Doważarka wyżej wymieniona doważa turbinę już kompletnie zmontowaną do prędkości nawet 200 tys. obrotów, dzięki czemu pozwala to na wyeliminowanie nawet najmniejszego błędu.


Turbo Serwis gwarantuje dwunastomiesięczną gwarancję na nasze naprawy, a Nasze doświadczenie, które zdobyliśmy pozwala na regenerację sprzętu w bardzo krótkim czasie, ponieważ czas naprawy wynosi MAKSYMALNIE do 2 dni roboczych. A dla Naszych stałych klientów oferujemy dogodne warunku współpracy.


Naprawa standardowa obejmuje, między innymi:


 • rozebranie turbosprężarki

 • umycie wszystkich elementów w myjce ultradźwiękowej
 • pomiar zużycia elementów oraz ich weryfikacja
 • wymianę: łożysk poprzecznych oraz wzdłużnych, pierścieni uszczelniających, o-ringów oraz połączeń śrubowych
 • dynamiczne wyważenie układu wirującego
 • montaż turbosprężarki

 • pomiar szczelności oraz luzów turbosprężarki

  .

Oferujemy turbosprężarki od światowych producentów, takich jak: Schwitzer, IHI, Garrett, Mitsubishi, BorgWarnerTurbo Systems oraz Hplset.

Na Naszej stronie internetowej możecie Państwo zobaczyć Świadectwo Kontroli Jakości oraz certyfikaty, które zdobyliśmy dzięki precyzji i pasji. Certyfikaty uzyskaliśmy przez firmę SCHENCK. Ale nie tylko. Zachęcamy do obejrzenia galerii z efektami Naszej pracy przed i po.


Zajmujemy się nie tylko

regeneracją i naprawą ale też diagnostyką i sprzedażą turbosprężarek na terenie Śląska

. Jesteśmy w Katowicach, Gliwicach, Jaworznie, Bytomiu, Sosnowcu oraz Rybniku.

 


Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8-18 pod numerem telefonu (32) 353 59 45, 508 495 518 lub do Oddziału w Żorach na ulicy Jana Pawła II lokal nr. 6 lub skorzystaj z Naszego formularza kontaktowego podanego na stronie www.turboserwis.com.pl/

regeneracja turbin śląsk,regeneracja sprężarek,regeneracja turbiny śląsk turbo sprężarki katowice,naprawa turbosprężarek katowice,regeneracja turbiny śląsk regeneracja turbosprężarek katowice,turbo sprężarki katowice,regeneracja turbin regeneracja turbosprężarek śląsk,regeneracja turbin,naprawa turbosprężarek katowice regeneracja turbosprężarek katowice,turbo sprężarki katowice,regeneracja turbosprężarki
© 2016-2020 TurboSerwis