ZADZWOŃ
Zadzwoń
tel. 733 105 833
tel. 32 3535945
GWARANCJA
Gwarancja
Wszystkie nasze naprawy objęte są 12 miesięczną gwarancją.
ZAPRASZAMY
Zapraszamy
poniedziałek-piątek
8:00-18:00

 


Regeneracja turbin Katowice


regeneracja turbin Katowice

W obecnych czasach wiele osób korzysta z urządzeń, które w swoim działaniu wykorzystują turbiny, które z czasem ulegają pewnym deformacjom czy też zużyciom. Regeneracja turbin katowice to konieczne działanie, szczególnie w wielu przedsiębiorstwach, które ma na celu naprawę urządzeń posiadających tego typu elementy. Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że takie turbiny znajdują się w samochodach, którymi często podróżujemy do wielu miejsc. Kiedy uszkodzi nam się element, który zapewnia poprawne działanie mechaniki samochodu, szukamy odpowiedniego miejsca, który zajmuje się naprawą i regeneracją turbosprężarek, a do takich możemy trafić nie tylko w naszym mieście, ale również w sieci.


Przykładem może być strona www.turboserwis.com.pl, w którym bez problemu znajdziemy sposoby na naprawienie naszej turbiny. Standardowa naprawa to przede wszystkim rozebranie takiej turbiny i dokładne czyszczenie. Warto zaznaczyć, że mycie takiej turbiny nie należy do prostych czynności i wymaga specjalistycznej myjki ultradźwiękowej. Efekt, jaki możemy zaobserwować po takiej regeneracji zaskoczy zapewne każdego, kto wcześniej nie spotkał się z tego typu pracami.

 


regeneracja turbin na Śląsku

Po rozebraniu turbosprężarki na części pierwsze, dokonujemy odpowiedniego czyszczenia, a następnie mierzymy zużycie wszystkich elementów, co jest bardzo ważnym procesem, gdyż badamy w ten sposób trwałość materiału na kolejne lata eksploatacji. Po sprawdzeniu trwałości części składowych takiej turbiny, weryfikujemy zasadność wykorzystania tych części w dalszym procesie mechanicznej pracy, w jakiej będą brały udział. Jeżeli któraś z części nie jest na tyle trwała, aby mogła być wykorzystywana dalej, zamieniamy ją na nową część lub też użytkowaną, ale trwałą i oryginalną. Zazwyczaj rzadko się zdarza, aby turbina miała bardzo wiele wymienionych części, ale zawsze wymianie podlegają łożyska poprzeczne, w których znajdują się elementy toczne, a także łożyska wzdłużne, które są bardziej skomplikowane, ale jakże potrzebne do prawidłowego działania turbiny.


W naszym serwisie wymieniamy również pierścienie uszczelniające, co jest oczywiście rzeczą naturalną, a także połączenia śrubowe i oringi, czyli popularne podkładki gumowe. Cała turbina jest polerowana i w razie konieczności ocynowywana, dzięki czemu wygląda jak nowa. Na zakończenie takiej regeneracji, turbina podlega dynamicznemu wyważaniu układu wirującego, co ma ogromne znaczenie przy prawidłowym, dalszym działaniu turbiny. Całość jest montowana, a następnie sprawdza się pomiar szczelności tego urządzenia i czy czasem turbina nie posiada żadnych luzów. Odpowiadamy za jakość wykonanej przez nas pracy, dlatego też gwarantujemy naszym klientom profesjonalne podejście do powierzonych nam części, a na znak naszej jakości, odpowiadamy dwunastomiesięczną gwarancją regenerowanych przez naszą firmę części. Regeneracja turbin katowice, to działanie, które wymaga czasu, jednak z nami otrzymasz turbinę jak nową, już w ciągu dwóch dni roboczych. Warto dziś skorzystać z naszej oferty, ponieważ zapewniamy kompleksowe podejście do kwestii naprawy urządzeń mechanicznych.

regeneracja turbosprężarek śląsk,regeneracja turbosprężarek katowice,regeneracja turbin turbosprężarki katowice,turbo sprężarki katowice,regeneracja turbosprężarki regeneracja turbin śląsk,turbosprężarki regeneracja śląsk,regeneracja turbiny śląsk regeneracja turbin śląsk,turbosprężarki regeneracja śląsk,regeneracja turbosprężarki regeneracja turbosprężarek śląsk,turbo sprężarki katowice,regeneracja turbosprężarki
© 2016-2020 TurboSerwis