ZADZWOŃ
Zadzwoń
tel.(32) 353 59 45, 508 495 518
poniedziałek-piątek 8:00-18:00
GWARANCJA
Gwarancja
Wszystkie nasze naprawy objęte są 12 miesięczną gwarancją.
ODDZIAŁ
Oddział
Nowy oddział w Żorach
ul. Jana Pawła II/ lokal nr. 6
tel.: 733 105 833

 


Regeneracja turbiny Śląsk

 

Kilka słów o nas

 

regeneracja turbiny Śląsk

G.D.R Turbo Serwis jest specjalistycznym serwisem, który funkcjonuje na rynku motoryzacyjnym od 13 lat. Naszą działalność rozpoczęliśmy już w 2002 roku. Od tego momentu naszym priorytetem jest regeneracja turbiny Śląsk oraz sprzedaż nowych turbosprężarek. W naszej ofercie znajdziecie Państwo turbosprężarki znanych, światowych producentów takich jak marka: Garrett, IHI, Mitsubishi, Hplset, Schwitzer i BorgWarnerTurbo Systems. 13 lat ciągłej pracy to także okres, gdy nabywaliśmy krok po kroku doświadczenie, dzięki któremu bardzo dokładnie poznaliśmy problemy, jakie mogą pojawić się w turbosprężarkach. Wysoko wyspecjalizowana, ciągle szkolona kadra zawodowców jest naszym niewątpliwym atutem. Dlatego też podejmujemy się każdej naprawy, nie boimy się nowych wyzwań i dzięki naszemu zaangażowaniu już nie jeden raz zdobyliśmy uznanie w autoryzowanych serwisach najlepszych, światowych marek. Swoją pracę wykonujemy z pasją i precyzją. Jakość usług potwierdza certyfikat, który został nadany nam przez firmę SCHENCK. Posiadamy także Świadectwo Kontroli Jakości. Jakość naszych napraw to również zaufanie klientów, którymi są najlepsze renomowane serwisy polskie oraz zagraniczne.

 

Jak pracujemy?

 

Gdy trafia do nas turbosprężarka, gwarantujemy, że wszystkie naprawy wykonamy przy zastosowaniu najlepszych części, jakie są dostępne na rynku. Korzystamy z osiągnięć takich producentów, jak: brytyjska firma Mellet. Nasze warsztaty są wyposażone w najlepsze maszyny, które gwarantują niezawodność naprawy oraz jej dokładność. Nasz podstawowy sprzęt do pracy został wyprodukowany przez znaną i cenioną firmę Schenk. Pracujemy na bardzo dokładnej wyważarce CAB 700 TB Comfort. Na naszym wyposażeniu znajduje się także doważarka 110MBRS firmy Schenk, która pozwala doważyć zmontowaną już turbinę do prędkości dochodzącej do 200 tys. obrotów. Wszystko to sprawia, że naprawy, których się podejmujemy, są na najwyższym światowym poziomie, ponieważ jesteśmy w stanie wyeliminować nawet najmniejszy błąd. Całkowita regeneracja turbiny odbywa się w ciągu jednego dnia, a maksymalny czas naprawy trwa dwa dni. Na wszystkie nasze naprawy otrzymujecie Państwo 12 - miesięczną gwarancję. G.D.R Turbo Serwis gwarantuje swoją nienaganną opinią wykonanie usług najwyższej jakości. Regeneracja turbiny Śląsk to nasza pasja.

 

Co obejmuje standardowa naprawa?

 

regeneracja turbiny, Katowice, ŚląskieRegeneracja turbiny to kilka zasadniczych czynności, które pozwalają nam ocenić stan uszkodzeń i idealna naprawę urządzenia. Aby stwierdzić, jaki jest problem, rozbieramy turbosprężarki na części pierwsze. Następnie myjemy wszystkie elementy w myjce ultradźwiękowej. Po tych czynnościach dokonujemy dokładnych pomiarów zużycia elementów oraz weryfikujemy uszkodzenia. Kolejnym krokiem jest wymiana takich elementów, jak: łożyska poprzeczne oraz wzdłużne, pierścienie uszczelniające, o-ringi oraz połączenia śrubowe. Kolejną czynnością jest dynamiczne wyważenie układu wirującego. Następnie składamy zregenerowaną turbosprężarkę i mierzymy szczelność oraz luzy. Warto tu dodać, że do napraw stosujemy tylko i wyłącznie oryginalne części zamienne oraz specjalistyczne narzędzia i urządzenia renomowanych, światowych firm. Gwarantujemy też specjalistyczne doradztwo techniczne.

Pewna regeneracja turbiny Śląsk tylko u nas!

turbosprężarki regeneracja śląsk,regeneracja turbosprężarki,naprawa turbosprężarek katowice turbo sprężarki katowice,regeneracja sprężarek,regeneracja turbiny śląsk regeneracja turbin śląsk,regeneracja turbosprężarek katowice,regeneracja turbin regeneracja turbosprężarek śląsk,turbosprężarki regeneracja śląsk,regeneracja turbosprężarki regeneracja turbosprężarek katowice,regeneracja sprężarek,regeneracja turbiny śląsk
© 2016-2020 TurboSerwis