ZADZWOŃ
Zadzwoń
tel. 733 105 833
tel. 32 3535945
GWARANCJA
Gwarancja
Wszystkie nasze naprawy objęte są 12 miesięczną gwarancją.
ZAPRASZAMY
Zapraszamy
poniedziałek-piątek
8:00-18:00

 


Regeneracja turbosprężarek Katowice

 

regeneracja turbosprezarek Katowice

Czym jest turbosprężarka? Pod tą nazwą kryje się maszyna wirnikowa złożona z turbiny i sprężarki, które zostały osadzone na wspólnym wale. Jej turbinę zasila się spalinami z silnika, natomiast sprężone powietrze dostarczane przez sprężarkę odpowiada za zasilanie silnika. Do cylindra zostaje wprowadzona znacznie większa ilość powietrza, co pozwala na wzrost mocy silnika bez zmiany jego sprawności. Proces turbodoładowania został opatentowany w 1905 r. przez pochodzącego ze Szwajcarii Alfreda Büchi. W 1938 r. został po raz pierwszy użyty w samochodach ciężarowych, natomiast od roku 1973 turbodoładowanie znalazło zastosowanie w samochodach osobowych.

 

Jeśli korzystasz z turbosprężarki z pewnością wiesz, jak ogromną pracę wykonuje ta maszyna. Turbosprężarka jest niezbędna do doładowania silnika spalinowego czyli doprowadzania do silnika większej ilości czynnika roboczego, jakim może być powietrze lub mieszanka paliwowo-powietrzna, niż zostałaby swobodnie zassana przez silnik z otoczenia. Proces ten nie jest obojętny turbosprężarce, która z czasem może tracić swoje właściwości fizyczne. Na szczęście, nasza firma oferuje zbawienną w tym przypadku usługę, jaką jest regeneracja turbosprężarek Katowice.

 

Regeneracja turbosprężarek Katowice to nasza specjalność. Nasz specjalistyczny serwis działa na rynku motoryzacyjnym od 2002 roku, co świadczy nie tylko o naszym wieloletnim doświadczeniu, jak również wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Od początku istnienia naszej firmy z ogromnym zaangażowaniem świadczymy usługi w zakresie regeneracji turbosprężarek oraz sprzedaży nowych turbosprężarek renomowanych producentów. Czy warto nam zaufać? Nasza firma wielokrotnie otrzymała specjalne wyrazy uznania od autoryzowanych serwisów najlepszych marek, co dowodzi jakości naszych usług. Realizujemy zlecenia nie tylko na terenie kraju. Działamy również za granicą, co potwierdza świetne kwalifikacje naszych fachowców.

 

regeneracja turbosprężarek Śląsk, Katowice

Nie bez powodu nasze naprawy cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród osób związanych z branżą motoryzacyjną. Świadcząc nasze usługi, korzystamy wyłącznie z najlepszych części dostępnych na rynku, które pochodzą od autoryzowanego dostawcy. Producentem używanych przez nas elementów jest brytyjska firma Mellet, która cieszy się nieskazitelną reputacją. Warto wiedzieć, że nasz warsztat został wyposażony w najwyższej klasy maszyny: za sprzęt podstawowy w naszej firmie odpowiada firma Schenk, korzystamy z wyważarki CAB 700 TB Comfort oraz dysponujemy doważarka 110MBRS firmy Schenk. Dlaczego ta doważarka jest atutem naszego zakładu? To właśnie dzięki tej maszynie możliwe jest, doważanie kompletnie zmontowanej turbiny do prędkości nawet 200 tys. obrotów. Ten zabieg umożliwia na wyeliminowanie nawet najmniejszego błędu. Precyzja ma dla nas ogromne znaczenie.

 

Przeprowadzana przez naszą firmę regeneracja turbosprężarek Katowice odbywa się w bardzo krótkim czasie, co możliwe jest dzięki naszemu ogromnemu doświadczeniu. Najczęściej nasza ekipa potrzebuje na ten zabieg tylko jednego dnia roboczego, co odróżnia nas od konkurencji. Nasi wykwalifikowani pracownicy gwarantują profesjonalne przeprowadzenie regeneracji turbosprężarek.

regeneracja turbin śląsk,turbosprężarki katowice,regeneracja turbosprężarki regeneracja turbin śląsk,turbo sprężarki katowice,regeneracja turbin regeneracja turbosprężarek śląsk,regeneracja sprężarek,naprawa turbosprężarek katowice regeneracja turbosprężarki,naprawa turbosprężarek katowice,regeneracja turbiny śląsk regeneracja turbosprężarek katowice,regeneracja turbin,regeneracja turbiny śląsk
© 2016-2020 TurboSerwis