ZADZWOŃ
Zadzwoń
tel. 733 105 833
tel. 32 3535945
GWARANCJA
Gwarancja
Wszystkie nasze naprawy objęte są 12 miesięczną gwarancją.
ZAPRASZAMY
Zapraszamy
poniedziałek-piątek
8:00-18:00

 


Turbosprężarki Katowice

Specjalistyczny serwis turbosprężarek

 

turbosprężarki Katowice

Firma G.D.R. Turboserwis działa na rynku motoryzacyjnym od 2002 roku. Świadczy kompleksowe usługi w zakresie regeneracji i naprawy turbosprężarek, jak również w zakresie sprzedaży i diagnostyki. Naprawa używanych elementów oraz nowe turbosprężarki katowice dostępne są głównie na terenie miast aglomeracji śląskiej, takich jak Katowice, Bytom, Sosnowiec, Rybnik, Gliwice oraz Jaworzno. Na terenie całego kraju firma oferuje darmową dostawę kurierską.

 

Firma G.D.R Turboserwis może się poszczycić wieloletnim doświadczeniem i doskonałymi efektami pracy, co potwierdzają zadowoleni klienci oraz wyrazy uznania otrzymane od autoryzowanych serwisów najlepszych światowych marek. Usługi w zakresie regeneracji, naprawy oraz sprzedaży nowych turbosprężarek świadczone są na rzecz renomowanych serwisów nie tylko na terenie Polski, ale również za granicą.

 

Naprawa na bazie najlepszych części

 

Turbosprężarki katowice są regenerowane i naprawiane jedynie przy zastosowaniu najlepszych części dostępnych na rynku. Firma G.D.R. Turboserwis bazuje na częściach renomowanej, brytyjskiej firmy Mellet. Do prac regeneracyjnych i naprawczych wykorzystuje się najlepsze maszyny i sprzęt, takich znanych producentów, jak: Schenk (sprzęt podstawowy oraz doważarka 110MBRS) CAB (wyważarka CAB 700 TB Comfort). Dzięki nowoczesnej doważarce możliwe jest doważenie kompletnie zamontowanej turbiny do prędkości nawet 200 tys. obrotów. Pozwala to na całkowitą elminację każdego, nawet najmniejszego błędu.

 

Błyskawiczna realizacja usługi

 

Firma G.D.R Turboserwis jest w stanie regenerować i naprawiać turbosprężarki katowice w niezwykle krótkim czasie. W większości przypadków czas naprawy nie przekracza jednego dnia roboczego. Na wszelkie wykonane usługi firma udziela gwarancji profesjonalnego wykonania, która obowiązuje przez okres 12 miesięcy.

 

Wykwalifikowani pracownicy

 

Jednym z największych atutów firmy G.D.R Turboserwis są doskonale wyszkoleni pracownicy, którzy dobrze znają się na swojej pracy i mają wieloletnie doświadczenie. Pracownicy wykonują naprawy i regenerację przy użyciu oryginalnych części zamiennych. Bazują na specjalistycznych narzędziach i urządzeniach takich jak: myjka ultradźwiękowa oraz elektroniczna wyważarka dynamiczna.

 

Gwarancja i zakres naprawy podstawowej

 

Wykonane naprawy i regeneracja objęte są 12 miesięczną gwarancją. Czas naprawy może wynosić maksymalnie dwa dni robocze. W zakresie napraw standardowych wykonuje się:

turbosprężarki - naprawa, regeneracja. Śląsk

  • rozebranie turbosprężarki katowice,
  • dokładne umycie każdego elementu w myjce ultradźwiękowej,
  • weryfikację i pomiar zużycia elementów,
  • wymianę pierścieni uszczelniających, połączeń śrubowych, o-ringów, łożysk poprzecznych oraz wzdłużnych,
  • dynamiczne wyważanie układu wirującego,
  • montaż turbosprężarki połączony z pomiarem szczelności oraz luzów.

 

Firmy G.D.R Turboserwis zajmuje się również regeneracją sterowników elektronicznych turbosprężarek.

 

Wszelkie usługi firmy G.D.R Turboserwis cieszą się dużym uznaniem, dzięki czemu firma stale poszerza krąg zadowolonych klientów.

turbosprężarki katowice,regeneracja sprężarek,naprawa turbosprężarek katowice regeneracja turbin śląsk,regeneracja turbosprężarek katowice,regeneracja turbin regeneracja turbosprężarek katowice,regeneracja sprężarek,naprawa turbosprężarek katowice regeneracja turbosprężarek katowice,regeneracja sprężarek,regeneracja turbiny śląsk regeneracja turbosprężarek śląsk,regeneracja turbosprężarek katowice,turbo sprężarki katowice
© 2016-2020 TurboSerwis