ZADZWOŃ
Zadzwoń
tel. 733 105 833
tel. 32 3535945
GWARANCJA
Gwarancja
Wszystkie nasze naprawy objęte są 12 miesięczną gwarancją.
ZAPRASZAMY
Zapraszamy
poniedziałek-piątek
8:00-18:00

 


Regeneracja sprężarek

Działalność firmy G.D.R. Turboserwis

regeneracja sprężarek

 

Firma G.D.R Turboserwis zajmuje się kompleksowymi usługami

serwisowymi turbosprężarek na terenie Śląska

. Oferuje

sprzedaż, diagnostykę, regenerację oraz naprawę turbosprężarek

, które są wykorzystywane w samochodach ciężarowych, dostawczych oraz osobowych. Firma prowadzi działalność głównie na terenie miast regionu śląskiego, takich jak Sosnowiec, Rybnik, Jaworzno, Bytom, Gliwice oraz Katowice.

 


W ramach usług serwisowych

firma G.D.R. Turboserwis

wykonuje całkowite naprawy, regenerację oraz oczyszczanie turbosprężarek. Nowością w ofercie firmy jest

usługa regeneracji sterowników elektronicznych turbosprężarek

.

 

 

Turbosprężarki i najczęstsze uszkodzenia


 

Turbosprężarki gazowe

działają na zasadzie wykorzystania energii gazów wydechowych silnika w celu podwyższenia ciśnienia powietrza, które przechodzi do komór spalania. Silniki wyposażone w turbosprężarki działają w taki sposób, że powietrze niezbędne do spalania zostaje sprężone przed spalaniem w komorze. Dzięki zastosowaniu turbosprężarek do komory spalania silnika przedostaje się większa masa powietrza, pomimo tego, że silnik zasysa powietrze do tej samej objętości. Większa masa powietrza oznacza również większą ilość paliwa, która może być spalona w czasie pracy silnika. Dzięki temu silnik odznacza się większą mocą, przy zachowaniu tej samej prędkości obrotowej oraz pojemności skokowej.

 


 

Uszkodzenia sprężarek

najczęściej są wynikiem zbyt wysokiego ciśnienia i temperatury, zabrudzeń w obudowie wirnika oraz brudnego oleju. Uszkodzenia powstają w wyniku ekstremalnej pracy silnika, przy braku smarowania oraz na skutek zanieczyszczeń: olejów, filtrów, układów wydechowych i dolotowych.

 


Turbosprężarki są powszechnie stosowane w nowo produkowanych samochodach. Wymagają pracy w określonych warunkach. Są zaprojektowane w taki sposób, aby możliwa była bezawaryjna współpraca z silnikiem przez cały okres jego eksploatacji. Zasadniczo turbosprężarki nie wymagają jakichkolwiek remontów. Producenci dołączają do każdej turbosprężarki instrukcję użytkowania, w której określone są podstawowe czynności wchodzące w skład badania diagnostycznego.


  • okresową wymianę oleju
  • zabiegi konserwacyjne w obrębie systemu filtracji oleju (wymiana filtra oleju oraz czyszczenie przewodów olejowych),
  • regularną kontrolę ciśnienia oleju,
  • zabiegi konserwacyjne systemu filtracji powietrza (konserwacja filtra powietrza oraz czyszczenie i regeneracja przewodów powietrza)

regeneracja, serwis turbosprężarek

Najwyższa jakość świadczonych usług


Firma G.D.R Turboseris zatrudnia wykwalifikowanych pracowników z wieloletnim doświadczeniem, którzy są gwarantem wykonania usług regeneracyjnych i naprawczych na najwyższym poziomie. Pracownicy firmy służą pomocą w zakresie doradztwa technicznego. Wszystkie zamówienia realizowane są terminowo, w możliwie najkrótszym czasie.


W zakresie wszelkich napraw wykorzystuje się wyłącznie

oryginalne części zamienne firmy Melett

. Pracownicy korzystają ze specjalistycznych narzędzi i urządzeń, takich jak: myjki ultradźwiękowe oraz elektroniczne wyważarki dynamiczne.

turbosprężarki katowice,regeneracja turbosprężarki,regeneracja sprężarek regeneracja turbin śląsk,regeneracja turbosprężarek katowice,turbosprężarki katowice regeneracja turbosprężarek śląsk,turbo sprężarki katowice,regeneracja turbosprężarki regeneracja turbin śląsk,regeneracja sprężarek,regeneracja turbin regeneracja turbin śląsk,regeneracja turbosprężarki,naprawa turbosprężarek katowice
© 2016-2020 TurboSerwis