ZADZWOŃ
Zadzwoń
tel.(32) 353 59 45, 508 495 518
poniedziałek-piątek 8:00-18:00
GWARANCJA
Gwarancja
Wszystkie nasze naprawy objęte są 12 miesięczną gwarancją.
ODDZIAŁ
Oddział
Nowy oddział w Żorach
ul. Jana Pawła II/ lokal nr. 6
tel.: 733 105 833

 


Regeneracja turbin Śląsk

 

Co to jest turbosprężarka?

 

regeneracja turbin Śląsk

Turbosprężarka jest niczym innym jak specjalistyczną maszyną wirnikową, która składa się z turbiny i sprężarki. Obydwie części są osadzone na wspólnym wale. Turbosprężarka służy do doładowania silnika spalinowego. Może być także zastosowana w kotłach parowych. Jak działa turbina? Turbina działa dzięki zasilaniu spalinami pochodzącymi z silnika. Następnie sprężone w sprężarce powietrze zasila silnik. Turbodoładowanie opatentował w 1905 roku Szwajcar dr Alfred Büchl. Po raz pierwszy turbodoładowanie zostało zastosowane w samochodach ciężarowych w 1938 roku. Natomiast w samochodach osobowych pojawiło się od 1973 roku. Turbosprężarka, jak każda część w silniku, może się zepsuć, ale nie każda awaria musi skończyć się wymianą tej bardzo drogiej części. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że istnieje coś takiego, jak regeneracja turbin Śląsk.

 

Naprawy z gwarancją

 

Nasza firma, G.D.R Turbo Serwis dedykuje usługę regeneracji turbin każdemu Klientowi. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w naprawach turbin. Wszystkie naprawy są wykonywane z zastosowaniem oryginalnych części zamiennych. W naszej firmie stosujemy specjalistyczne narzędzia i urządzenia, a nasze warsztaty są wyposażone w sprzęt na najwyższym poziomie zaawansowania technicznego. Posiadamy takie urządzenia jak elektroniczne wyważarki dynamiczne oraz niezwykle dokładne myjki ultradźwiękowe. Wszystkie te cechy naszej firmy są gwarancją szybkiej realizacji zleceń. Maksymalny czas naprawy każdej turbosprężarki wynosi dwa dni robocze. Z wielką przyjemnością gwarantujemy także fachowe doradztwo techniczne. Nasi specjaliści wytłumaczą wszelkie niuanse związane z działaniem samych turbosprężarek jak i wyjaśnią zakres oraz zalety naszych usług. Na nasze wszystkie prace oraz naprawy otrzymacie Państwo 12-miesięczną gwarancję, która zapewni Wam bezpieczeństwo i spokój oraz pewność prawidłowego działania samochodu przez minimum następny rok.

 

Zakres prowadzonych prac

 

Na czym polega regeneracja turbin Śląsk? Naszą pracę zawsze rozpoczynamy od rozebrania turbosprężarki. Następnie myjemy wszystkie elementy turbosprężarki w myjce ultradźwiękowej. Dokonujemy bardzo szczegółowego pomiaru zużycia wszystkich elementów. Wszystkie pomiary są dokładnie weryfikowane przez naszych specjalistów. Następnie dokonujemy wymiany takich elementów jak: łożyska poprzeczne oraz wzdłużne, pierścienie uszczelniające, o-ringi i połączenia śrubowe. Kolejnym krokiem jest dynamiczne wyważenie układu wirującego. Gdy te wszystkie czynności zostaną zakończone, montujemy turbosprężarkę w całość. Na samym końcu wykonujemy pomiar szczelności oraz luzów turbosprężarki. Jeśli zostaną spełnione wszystkie normy, turbosprężarkę uznajemy za zregenerowaną.

Cała procedura oparta jest o najwyższe normy jakości i pracę na najlepszych dostępnych na rynku urządzeniach. W naszej firmie stosujemy sprzęt podstawowy firmy Schenk, używamy wyważarki CAB 700 TB Comfort. Posiadamy również specjalistyczną doważarkę 110MBRS firmy Schenk.

turbo sprężarki katowice,regeneracja turbosprężarki,regeneracja sprężarek regeneracja turbosprężarki,sprzedaż turbosprężarek,sprężarka BorgWarer Turbo regeneracja turbosprężarki,regeneracja turbin,sprężarka Schwitzer sprężarka Garrett,sprężarka IHI,sprężarka BorgWarer Turbo regeneracja turbosprężarek katowice,diagnostyka turbosprężarek,sprężarka Schwitzer
© 2016-2020 TurboSerwis