ZADZWOŃ
Zadzwoń
tel. 733 105 833
tel. 32 3535945
GWARANCJA
Gwarancja
Wszystkie nasze naprawy objęte są 12 miesięczną gwarancją.
ZAPRASZAMY
Zapraszamy
poniedziałek-piątek
8:00-18:00

 


Usługi oferowane przez firmę G.D.R. Turbo Serwis

 

turbosprężarka Śląsk

Firma G.D.R. Turbo Serwis specjalizuje się w sprzedaży, regeneracji, diagnostyce oraz naprawie turbosprężarek. Swoją działalność prowadzi na terenie Śląska, w szczególności na terenie takich miast, jak: Katowice, Bytom, Rybnik, Sosnowiec, Gliwice oraz Jaworzno. Firma zajmuje się również regeneracją i naprawą turbosprężarek, które mogą być dostarczone za pośrednictwem firmy kurierskiej. Oferuje darmową dostawę na terenie całego kraju.

 

Firma G.D.R. Turbo Serwis oferuje nowe i regenerowane turbosprężarki przeznaczone do samochodów ciężarowych, dostawczych oraz osobowych. W ofercie znajdują się elementy produkowane przez znane, światowe firmy, takie jak Mitsubishi, Schwitzer, BorgWarner, Garrett, IHI oraz Hplset. W ramach usług serwisowych firma proponuje regenerację, naprawę całkowitą oraz oczyszczanie turbosprężarek.

 

Najwyższa jakość świadczonych usług i doświadczeni pracownicy.

 

W firmie G.D.R Turbo Serwis zatrudnieni są doświadczeni pracownicy z wieloletnim stażem, którzy gwarantują wykonanie usług serwisowych i naprawczych na najwyższym poziomie. Każda turbosprężarka śląsk naprawiana jest przy wykorzystaniu jedynie oryginalnych części zamiennych. Prace naprawcze i serwisowe wykonuje się na bazie najbardziej zaawansowanych technologicznie maszyn, narzędzi i urządzeń, takich jak elektroniczne wyważarki dynamiczne oraz myjki ultradźwiękowe. Dzięki nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom każda turbosprężarka śląsk może być błyskawicznie zregenerowana i naprawiona.

 

Każda wykonana usługa naprawcza lub regeneracyjna objęta jest 12 miesięczną gwarancją. Poszczególne zlecenia realizowane są w czasie maksymalnie dwóch dni roboczych. Niemniej jednak zdecydowaną większość zamówień udaje się zrealizować w przeciągu jednego dnia roboczego. .

 

Regularna konserwacja turbosprężarek

 

turbosprężarka Ślask, Katowice. Regeneracja, naprawaNowo produkowane samochody, które dopiero co schodzą z linii produkcyjnej bardzo często są wyposażone w turbosprężarki. Urządzenia te są projektowane tak, aby zapewnić możliwie jak najdłuższą, bezawaryjną współpracę z silnikiem. Producenci starają się, aby turbosprężarki nie wymagały przeprowadzania jakichkolwiek remontów. Zalecają jedynie wykonywanie badań okresowych, które mają polegać w szczególności na wymianie oleju, konserwacji systemu filtracji oleju, konserwacji systemu filtracji powietrza oraz na kontroli stanu ciśnienia oleju.

 

Zakres napraw standardowych

 

Firma G.D.R Turbo Serwis wykonuje standardowe naprawy i regeneracje turbosprężarek, które obejmują szereg działań. W pierwszej kolejności następuje rozebranie turbosprężarki, aby można było swobodnie dotrzeć do każdej części z osobna. Następnie wykonuje się dokładne mycie wszelkich elementów przy użyciu myjki ultradźwiękowej. Dokonuje się pomiaru i weryfikacji zużycia poszczególnych elementów konstrukcyjnych. W miarę potrzeby następuje wymiana łożysk poprzecznych oraz wzdłużnych, połączeń śrubowych, o-ringów oraz pierścieni uszczelniających. Po zakończeniu dynamicznego wyważenia układu wirującego wykonuje się ponowny montaż turbosprężarki połączony z pomiarem szczelności oraz luzów.

regeneracja turbosprężarek katowice,regeneracja turbin,regeneracja turbiny śląsk regeneracja turbin śląsk,turbosprężarki katowice,regeneracja turbiny śląsk regeneracja turbin śląsk,turbosprężarki katowice,naprawa turbosprężarek katowice turbosprężarki regeneracja śląsk,regeneracja turbin,naprawa turbosprężarek katowice regeneracja turbin śląsk,regeneracja turbosprężarek śląsk,turbosprężarki katowice
© 2016-2020 TurboSerwis